+421 919 020 208

Rodinné oslavy, svadby

Penzión Slniečko je ideálnym miestom pre váš sviatočný deň. Po mnohých skúsenostiach radi pripravíme nezabudnuťeľný zážitok vám i vašim pozvaným hosťom. Veľkú pozornosť venujeme individuálnym stretnutiam, na ktorých vyladíme váš slávnostný deň do najmenších detailov, poradíme s výberom menu, sladkými i slanými dobrotami. Základná cena svadobného menu od 38 € / osoba zahŕňa: prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, bufetové stoly. Možnosť priniesť vlastný alkohol a nealko, zvýhodnená cena ubytovania pre svadobných hostí, novomanželská izba GRÁTIS s malou pozornosťou od nás, uzavretá spoločnosť počas svadby, či obrad priamo v Penzióne Slniečko.                            

 Ak sme vás zaujali a máte záujem o ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať!    

Firemný večierok, teambuilding

Chcete sa zabaviť s kolegami, zašportovať si, oddýchnuť či načerpať novú inšpiráciu? Penzión Slniečko je priam stvorený na usporiadanie firemných akcií, workshopov a prezentácií. Animačný program, nafukovacie atrakcie, riadenú degustáciu vín, cimbálovú muziku, DJ či dokonca kúzelníka s mikromágiou pre dospelých vieme ponúknuť vašim zamestancom alebo obchodným partnerom. Či chcete si vychutnať pohodu pri ohnisku, grilovaní a varení gulášu? Zabezpečíme podľa požiadaviek. Školenie, prezentácia, workshop? Pripravíme vám priestor s dataprojektorom, flipchartom i ozvučením. Coffee break podľa želania, stačí si len vybrať!

Tešíme sa spoluprácu!

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím